Eğitmenler

Özel Seriler

Merhaba,

İyi Yaşa'lı

Paylaş

Reebok Training Serisi

REEBOK TRAINING SERİSİ İLE HAREKETE GEÇ! Sena Yıldız ve Adil Ayvaz koçluğunda 22 antrenmandan oluşan "Reebok Training Serisi" ile hareket etmeye, yağ yakmaya ve tüm kas gruplarına yönelik antrenmanlar ile güçlenmeye hazır mısın?!

A cool cat.
7dk

Kalça Şekillendirme Egzersizleri

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, kalça bölgemize odaklanıyoruz. En etkili kalça eritme ve sıkılaştırma egzersizleri ile güçleneceğiz ve yağ yakacağız. Güçlü kalça kasına sahip olmak bel bölgesini ve dizleri destekler, günlük hayatta hareket kapasitesini artırır. Bu ders ile sınırlarını zorlamanın tam zamanı! Hadi matta buluşalım.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
24dk

Lastikle Alt Beden Aktif

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, lastikle tüm alt bedeni çalıştıracağız.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
28dk

Tüm Karın Bölgesi Aktif

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, tüm karın bölgesini aktif olarak çalıştıracağız. Doğru bir postür, iyi bir spor performansı ve dayanıklılık için vücudun merkezi olan karın kasları oldukça önemlidir. Ayrıca estetik bir görünümü de destekler. Güçlenmeye ve belirgin karın kasına sahip olmaya hazırsan başlayalım.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
7dk

Sadece İple H.I.I.T. Kardiyo

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, ip atlayarak yağ yakımını başlatıyoruz. Tüm bedeni çalıştıracağımız bu antrenman, kalori yakımını artıracak, nabzı yükseltecek ve metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olacak. Bedeninin ve zihninin sınırlarını zorlamak, hem mental hem de fiziksel dayanıklılığının gelişmesini sağlayacak, daha dinç ve özgüvenli olmana yol açacak. Bu tarz bir pratik senin için yeni ve denenmemiş olabilir. Konsantrasyon, farkındalık ve sabır ile yapamayacağın hiç bir şey yok, unutma!


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
12dk

Bilek Ağırlığı ile 10 Dakika Kalça Antrenmanı

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, kalça bölgesi odaklı çalışacağız. Güçlü bir kalça dengeli bir vücut ve fonksiyonellik için çok önemli. Merdiven çıkarken, bisiklete binerken ve bir çok günlük işimizi yaparken kalça kaslarımız sayesinde rahat ederiz. Ayrıca güçlü kalça kaslarına sahip olmak spor yapma performansımızıda arttırır. Kalça odaklı fakat tüm vücudunu aktive edecek yüksek nabız ve tempolu bu ders, kısa sürede uygulayabileceğin etkili ve fonksiyonel antrenman hareketler içeriyor. Bilek ağırlığın yoksa vücut ağırlığını kullanarakta egzersizleri uyguyalayabilirsin.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
10dk

Güçlü Karın Kasları

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde yüksek tempo karın antrenmanı yapacağız. Isınarak başladığımız bu derste, plank duruşunda farklı hareketler yaparak karın bölgesini aktif bir şekilde çalıştırıp sıkılaştırmaya odaklanacağız. Güçlü karın kaslarına sahip olmak doğru postürü destekler, sırt kaslarını kuvvetlendirir, genel spor performansınızı artırır ve statik dengeyi destekler. Bu nedenle düzenli şekilde karın kası antrenmanı yapmak hem çok etkili hem de çok önemlidir.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
10dk

10 Dakikada Sımsıkı Karın

Bu Reebok Training Serisi'nde, 10 dakika boyunca karın kası odaklı egzersiz hareketleri içeren bir antrenman yapacağız. Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmak sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmamıza yardımcı olur. Aslında yaptığın her antremanda karın bölgen çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler. Bu ve diğer karın egzersizlerini içeren antrenmanları düzenli olarak uyguladığında karın bölgen aktif olarak çalışacak, güçlenecek ve sıkılaşacak!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
23dk

Çift Dumbell ile Tüm Vücut Antrenmanı

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, çift dumbell ile tüm vücudu aktive ederken özellikle alt bedene odaklanacağız. Squat ve lunge egzersizleri ile bacak ve kalça bölgelerini kuvvetlendirip, sıkılaştıracağız. Yüksek tempolu, kısa sürede yapılabilecek, etkili bir antrenman. Antrenmanın zorluk derecesini dumbell ağırlıklarını artırarak veya azaltarak belirleyebilirsin.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
12dk

Lastikle Güçlü Kalçalar

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, bant yardımıyla kalça bölgemizi aktif olarak çalıştıracağız, kalçayı şekillendirmek üzerine yoğunlaşacağız. Kısa sürede yapabileceğin etkili bir çalışma seni bekliyor!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
24dk

Yüksek Nabız ile Tüm Vücut Antrenmanı 2

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, yüksek tempo tüm bedeni çalıştırıp, yağ yakımını başlatacağız. Derse ısınarak başlayacağız. Bedeni rahatlattıktan sonra tempoyu ve enerjiyi artırarak ard arda, 45 saniyelik hareketler yapacağız. Karın kasları, kollar, kalça ve bacak odaklı; etkili, sınırları zorlayan, bedenini ve zihnini güçlendirecek bir antrenman için matta buluşalım!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
8dk

Lastik ile Sırt Antremanı

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, lastik yardımıyla tüm sırtımızı aktif olarak çalıştıracağız. Estetik bir görünümün yanı sıra, güçlü sırt kaslarına sahip olmak, antrenman esnasında, squat, bench ve deadlift gibi egzersizleri daha kolay ve etkili bir şekilde yapmanı sağlar. Aynı zamanda kol kaslarına odaklandığımız bu derste güçlenmeye hazır ol!


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
23dk

Yüksek Nabız ile Tüm Vücut Antrenmanı 1

Harekete geçmek için en doğru zaman şu an! Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, nabzımızı yükselterek tüm bedenimizi çalıştıran bir antrenman yapacağız. Isınarak başladığımız, 1 dakika boyunca hareketi uyguladığımız, bacaklar, kollar, karın ve bedenin her noktasına dokunacak bir antrenman ile enerjini yükselt ve terlemeye hazır ol!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
20dk

Alt Beden Sıkılaştırma

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, kendi vücut ağırlığımızla tüm bedeni çalıştırıp, özellikle alt bedene odaklanacağız. Yüksek tempolu, yağ yakmak ve kuvvetlenmek için tasarlanmış, etkili ve pratik bir antrenman olan bu ders, kalori yakmak ve sıkılaşmak için birebir!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
7dk

Kusursuz Kol Kasları

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, omuz ve kol bölgelerine odaklı çalışıyoruz. Aynı zamanda yaptığımız egzersizler, karın kaslarımızın ve alt bedenimizin güçlenmesini de sağlayacaktır. Bu antrenmanı yaparken dumbell yardımıyla, dersin zorluk seviyesini artırabilir ya da azaltabilirsin.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
30dk

Dumbell ile Tüm Vücut Antrenmanı

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, tek dumbell ile tüm vücudumuzu çalıştıracağız. Amacımız, nabzımızı artırarak olabildiğince fazla yağ yakmak. Pratik, etkili ve kısa sürede uygulayabileceğin bu antrenman için dumbell ağırlığını artırarak veya azaltarak antrenmanın zorluk seviyesini hedefine göre ayarlayabilirisin.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
9dk

Direnç Bandı ile Tüm Kalçanı Çalıştır

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, kalça bölgesi odaklı çalışacağız. Yağ yakacağız, güçleneceğiz ve kas oranımızı arttıracağız.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
9dk

İç-Dış Bacak İnceltme

Bu Reebok Antrenman Serisinde slider yardımıyla iç ve dış bacaklarımızı çalıştırıp, güçlendireceğiz!


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
13dk

Sandalye ile Tüm Vücut Antrenmanı

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde sandalye kullanarak yüksek enerjili bir antrenman yapacağız. Esneyerek başladığımız bu ders, 7 hareket ve 2 setten oluşuyor. Bacaklar, karın kası, kollar ve tüm vücudumuzu çalıştırdığımız ve sıkılaştırdığımız bu çalışma evde spor yapmayı sevenler için çok ideal ve pratik.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
10dk

Çift Dumbell ile Tüm Vücut Antremanı

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, çift dumbell kullanarak squat, deadlift, lunge, kol ve karın odaklı egzersiz haraketleri yaparak tüm bedenimizi çalıştırıp sıkılaştıracağız. Pratik, etkili ve kısa sürede uygulayabileceğin bu antrenman için dumbell ağırlığını artırarak veya azaltarak antrenmanın zorluk seviyesini hedefine göre ayarlayabilirisin.


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
8dk

Belirgin Karın Kasları

Bu Reebok Training Serisi'nde, karın odaklı egzersizlerle karın kaslarımızı ve tüm vücudumuzu aktif olarak çalıştıracağız. Özellikle obliklerimize odaklanacağımız bu seride, alev alev yanan karın kasına sahip olmaya bir adım daha yaklaşacaksın. Çoğunlukla plank hareketleri ile tasarlanan bu çalışma sayesinde sahip olacağın güçlü karın kasları doğru postürü destekler, sırt kaslarını kuvvetlendirir, genel spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler. Bedenini ve zihnini zorlamaya hazır ol!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

Loading...
Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Copyright 2022 İyi yaşa. All rights reserved.