Keşfet

Özel Seriler

İyi Blog

Yaz Öncesi Belirgin Karın Kasları

Paylaş

Yaz Öncesi Belirgin Karın Kasları

Yaz öncesi belirgin ve güçlü karın kasına sahip olmak istiyorsan bu serideki dersleri düzenli bir şekilde uygulayabilirsin. Düzenli antrenman yaparken beslenmenede dikkat etmeni öneririm.

A cool cat.
24dk

Belirgin Karın Kasları

Güçlü ve belirgin karın kaslarına sahip olmak için harika bir antrenman! Dinamik ve odaklı bir derste buluşmak için hemen harekete geç!


Mine Yılmazbilek PP

Mine Yılmazbilek

Fitness

A cool cat.
18dk

Alt ve Yan Karın Yakıcı

Daha belirgin ve güçlü karın kaslarına mı sahip olmak istiyorsun? Yan ve alt karın kasları odaklı bu derste sıkılaşmaya ve güçlenmeye hazır ol! Önce esneyip sonra karın hareketlerine geçeceğiz. Hadi sen de hemen başla!


Ercan Tepe PP

Ercan Tepe

Fitness

A cool cat.
20dk

20 Dakika Karın Odaklı Antrenman

İyi Yaşa ile Yaz Vücudu Serisinin bu dersinde tamamen core bölgesine yoğunlaşacağız. Alt, orta, üst ve yan karın kaslarını büyütüp, belirginleştireceğiz. Ardından kasılmış gövdeyi iyice esnetip, uzatacağız. Güçlü karın kaslarına sahip olmak, genel spor performansımızı oldukça etkilerken aynı zamanda tüm gövdeyi destekler ve dengede tutar. Karın kaslarını yakmaya hazır ol!


Çiğdem Çakır PP

Çiğdem Çakır

Fitness

A cool cat.
11dk

Reformer Pilates Etkili Karın Egzersizi

En etkili karın kası hareketleri bu seride seni bekliyor! Bu dersteki hedefimiz alt karın, üst karın ve yan karnını çalıştırarak, core (merkez) kaslarını güçlendirirken denge ve koordinasyonunu geliştirip, daha güçlü bir bedene ulaşmanı sağlamak. Nefesinle birlikte odaklı bir şekilde hareket ederek gücünü keşfetmeye hazırsan hemen başlayalım!


Gözde Yavuzyılmaz PP

Gözde Yavuzyılmaz

Fitness

A cool cat.
12dk

Etkili Karın Kası Egzersizleri

12 dakikada evde, parkta, spor salonunda veya dilediğin yerde yapabileceğin etkili bir karın antrenmanı için hemen matta buluşalım!


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
10dk

10 Dakikada Sımsıkı Karın

Bu Reebok Training Serisi'nde, 10 dakika boyunca karın kası odaklı egzersiz hareketleri içeren bir antrenman yapacağız. Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmak sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmamıza yardımcı olur. Aslında yaptığın her antremanda karın bölgen çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler. Bu ve diğer karın egzersizlerini içeren antrenmanları düzenli olarak uyguladığında karın bölgen aktif olarak çalışacak, güçlenecek ve sıkılaşacak!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
10dk

Sımsıkı Karın

Güçlü ve belirgin karın kasına sahip olmak bir çoğumuzun hedefi. Estetik görünüm yanında, kuvvetli karın kasına sahip olmanın bir çok faydası var; -Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. -Güçlü bir karın omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmana yardımcı olur. -Karın kasları koşarken bile aktiftir. Aslında yaptığın her antremanda karın bölgesi çalışır. Yani kuvvetli karın kasına sahip olmak spor performansın artırır ve statik dengeyi destekler. Bu dersin amacı sımsıkı bir karına ve güçlü bir core bölgesine sahip olmak. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Can Aksu PP

Can Aksu

Fitness

A cool cat.
28dk

Tüm Karın Bölgesi Aktif

Bugünkü Reebok Training Serisi'nde, tüm karın bölgesini aktif olarak çalıştıracağız. Doğru bir postür, iyi bir spor performansı ve dayanıklılık için vücudun merkezi olan karın kasları oldukça önemlidir. Ayrıca estetik bir görünümü de destekler. Güçlenmeye ve belirgin karın kasına sahip olmaya hazırsan başlayalım.


Sena Yıldız PP

Sena Yıldız

Fitness

A cool cat.
26dk

Karın Odaklı Antrenman

Naturagen Collagen ile Sağlıklı Yaşam Serisi'nin bu dersinde karın bölgesine odaklanacağız. Üst, alt, ve yan karın kasları olmak üzere tüm bölgeyi aktif olarak çalıştıracağız. Sımsıkı ve güçlü bir karın için hem etkili antrenmanlar hemde kuvvet antrenmanları sonrası protein ve collagen ağırlıklı beslenmeyi ihmal etmemek çok önemli.


Özkan Türkoğlu PP

Özkan Türkoğlu

Fitness

A cool cat.
8dk

Belirgin Karın Kasları

Bu Reebok Training Serisi'nde, karın odaklı egzersizlerle karın kaslarımızı ve tüm vücudumuzu aktif olarak çalıştıracağız. Özellikle obliklerimize odaklanacağımız bu seride, alev alev yanan karın kasına sahip olmaya bir adım daha yaklaşacaksın. Çoğunlukla plank hareketleri ile tasarlanan bu çalışma sayesinde sahip olacağın güçlü karın kasları doğru postürü destekler, sırt kaslarını kuvvetlendirir, genel spor performansını artırır ve statik dengeyi destekler. Bedenini ve zihnini zorlamaya hazır ol!


Adil Ayvaz PP

Adil Ayvaz

Fitness

A cool cat.
10dk

Denge ve Core 2

Duruş bozuklukları için en önemli çalışmalardan biri denge ve core çalışmasıdır. Ayrıca diğer dersleri uygulamamız için bize koordinasyon ve beceri katar, temel gücümüzü kazandırır. Temel kaslarımızı kuvvetlendirirken, dengeyi kurmaya çalıştığımızda zihnimizin ve bedenimizin nasıl bir arada çalıştığını keşfedeceğiz.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

A cool cat.
20dk

Denge ve Core 1

Duruş bozuklukları için en önemli çalışmalardan biri denge ve core çalışmasıdır. Ayrıca diğer dersleri uygulamamız için bize koordinasyon ve beceri katar, temel gücümüzü kazandırır. Temel kaslarımızı kuvvetlendirirken, dengeyi kurmaya çalıştığımızda zihnimizin ve bedenimizin nasıl bir arada çalıştığını keşfedeceğiz. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Verda Kutsal PP

Verda Kutsal

Fitness

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Telif Hakkı 2022 İyi yaşa. Tüm hakları saklıdır.