Eğitmenler

Özel Seriler

Merhaba,

İyi Yaşa'lı

Günde 10 Dakika Yoga

Paylaş

Günde 10 Dakika Yoga

Gün içerisinde ihtiyaca yönelik kısa yoga içeriklerini bu başlık altında topladık.

A cool cat.
15dk

Tüm Eklemlerini Rahatlat

Bu ders, tüm eklemleri çalıştırdığımız, her seviyeye uygun, tüm yaş gruplarına önerilen kısa ve rahatlatıcı bir yoga akışıdır. Özellikle sabahları yataktan kalkar kalmaz, uzun bir gün sonunda veya kendini yorgun hissettiğin zamanlar yapabilirsin.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
12dk

Uyanış Yogası: Canlı ve Enerjik Hisset

Güne farkındalık ve hareket ile başlamanın bir çok faydası var. Kendine ayıracağın bu zaman dilimi; gün içi kendini daha sağlıklı, daha özgüvenli, daha güçlü ve daha dinç hissetmene yardımcı olacak. Güne canlı ve enerjik başlamak için, uyandıktan sonra bu kısa akışı yapabilir, hayatının her alanına pozitif bir dokunuş yayabilirsin. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
15dk

Pratik Ofis Yogası

Bir çoğumuz gün boyunca masa başında oturuyor ve çalışıyoruz. Gün içinde, ofisteyken, küçük molalar vermek ve bu sırada bedene odaklanıp hareket etmek sağlıklı bir yaşam için idealdir. Sandalyede otururken yapabileceğin bu kısa ve etkili akış, gün içinde 2 kere uygulanabilir. Bu dersi günlük rutinine bugün entegre et ve verimliliğin üzerinde ki etkisini hemen gör!


İrem Ortaç PP

İrem Ortaç

Yoga

A cool cat.
15dk

Yoga ile Tanışma

Yogaya hoş geldin! Yogaya başlamak için "doğru zaman" diye bir şey yoktur. Kendini hazır ve rahat hissettiğin her an yoganın temellerini atman için harika bir fırsattır senin için. Beden, zihin ve ruhun mükemmel birlik ve uyumunu derin ve bilinçli nefeslerle derinleşen pozlarda keşfedeceksin. Bu ders, 7 den 77 ye herkesin yapabileceği hareketlerden oluşan bir akış ve hedefimiz bedeni esnetirken hareketleri her beden tipine göre modifiye ederek yoganın şifasını yaymak.


Ayşe Aşcı PP

Ayşe Aşcı

Yoga

A cool cat.
10dk

Karın Odaklı Vinyasa Akışı

Özellikle üst bölge ve core/karın bölgesine odaklanan bu seri ile Vinyasa Yoga akışlarında hareketleri birbirine transparan şekilde bağlamanın yollarını öğreneceksin. Güçlü karın kasları sırt kaslarını da kuvvetlendirir. Böylece vücutta denge oluşur ve sırt ağrıları azalır. Güçlü bir karın aynı zamanda omurgayı destekler. Bu da iyi bir postürda, uzun süre, konforlu bir şekilde durmana yardımcı olur. Düzenli olarak bu pratiği uyguladığında, daha kuvvetli karın kaslarına sahip olabilirsin. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Müge Özkan PP

Müge Özkan

Yoga

A cool cat.
10dk

Bacak ve Kalça Odaklı Vinyasa Akışı

Bacakları güçlendiren, kalça hareketliliğini artıran, 10 dakikalık bir akış ile bedenini ve zihnini rahatlat. Farkındalık ile nefes aldığımız, hareket ile derinleştiğimiz bir pratik için matta buluşalım!


Müge Özkan PP

Müge Özkan

Yoga

A cool cat.
10dk

Bedenini Yogaya Hazırla

Diğer tüm çalışmalar öncesinde bedeni ısındırmak, esnemek ve yogaya hazırlamak için bu dersi yapabilir, tek başına da pratik edebilirsin.


Özge Zeynep Sayman PP

Özge Zeynep Sayman

Yoga

A cool cat.
10dk

Omuz ve Sırt Odaklı Vinyasa Akışı

Omuzlar ve sırt için yapıcı-onarıcı bu pratikle, hem üst bedenini esnetebilir hem de el dengeleri çalışmalarına hazırlanabilirsin. Rahatlatıcı bir akış için matta buluşalım!


Müge Özkan PP

Müge Özkan

Yoga

A cool cat.
20dk

Temel Hizalanma Akışı

Bu derste, yogada hizalanmanın temelleri ile ilgili bilgi sahibi olacak ve 4 temel yoga pozu içinde bunları pratik edeceğiz. Çekimler Fişekhane'de yapılmıştır.


Özge Zeynep Sayman PP

Özge Zeynep Sayman

Yoga

A cool cat.
10dk

Yoga Sonrası Bedenini Tara: Shavasana

Beden tarama uygulaması her yoga pratiğinden sonra yapılabilir. Hem sinir sistemini hem zihni sakinleştiriyor ve yoga hareketlerinden alınan faydayı artırıyor.


Demet Yoruç PP

Demet Yoruç

Yoga

Bizimle İletişime GeçSıkça Sorulan SorularKullanım KoşullarıGizlilik ŞartlarıÖn Bilgilendirme Formu
Copyright 2022 İyi yaşa. All rights reserved.